3odznak 25mm.jpg

info@transparentprague.cz

 

Viktor

Překladatel na volné noze, spolupracovník QFF Mezipatra a dalších kulturních projektů a iniciativ LGBTQI spektra. 

Jamie

Studuje na FF UK a zajímá se o americkou kulturu a politiku společně s literaturou queer žen – moderní i historickou.

damian.jpg

Damian

Damian je produkce-schopný kreativec, trans aktivista a blogger ze Slovenska žijící v Praze. Vystudoval FAMU a profesně se věnuje audiovizuální tvorbě, momentálně působí jako producent multimediálniho obsahu v Českém rozhlase. 

27901128_964007277096564_511364483_o.jpg

Andrea

 

Facilitátorka podpůrných skupin a skupin pro rodiče trans dětí.Aktuálně profesorka na gymnáziu. Jinak pěstounka, máma pěti dětí, studující psychoanalytička a podnikatelka v oblasti IT technologií.

filip2.jpg

Filip

Filip je učitel v mateřské škole, bloger a jeden z facilitátorů našich podpůrných skupin. Baví ho práce s dětmi a mladými lidmi.

Dorian

rad for web - Copy_edit.jpg

Radouš

Rad deset let žil, studoval a pracoval ve Velké Británii. S projektem Earthcircuit podnikl cestu kolem světa a po svém návratu do Česka působí jako autor a publicista. Profesí sociální pracovník se zabývá tematikou lidských a sociálních práv nejméně deset let. Jen stěží jej zařadíte do jakýchkoli hranic, ať už jde o zemi, identitu, gender anebo sexualitu. 
V současné době studuje Sociální politiku na FSV UK a po Žižkově venčí psa Bandit.

 

Přidejte se k nám!

Trans*parent přijímá členy z řad trans lidí, kluků, holek, genderqueer osob, jejich rodin a přátel, kteří by spolu s námi chtěli naplňovat cíle zlepšování situace trans osob v ČR. Dveře jsou otevřeny všem, kteří/které by se chtěli/y zapojit do společných aktivit, do rozvoje trans aktivismu a projekt s námi dál rozvíjet. Staňte se členy Trans*parentu, napište nám!