Back to All Events

Queer teens workshop

Je ti pod 21 a kladeš si otázky spojené se svou genderovou nebo sexuální identitou? Vrtájí ti v hlavě slova jako lesba, gay, genderqueer, bisexual, nebo trans? Nabízíme bezpečný prostor pro diskuzi, vzdelavaci, výtvarné a pohybové aktivity, které povedou kreativní lektorky s podobnou zkušeností hledání sebe sama. Vítaní jsou všichni.

Přidejte se k našemu prvnímu setkání Queer/Trans Teens konající se dne 26. února 2017, 12:00 - 15:00 v Cirqueonu na Vlastislavově 11 v Nuslích. Pojďme se potkat v novém roce!

Are you under 21 and questioning your gender identity or sexuality, or already identify as genderqueer/trans/bi/gay or lesbian and want to meet others? We offer a safe space for discussion, art and movement activities, led by supportive adults with similar experiences. You don't need any special skills, just come as you are! English spoken.

Join us for our first Queer/Trans Teens Meeting of 2017 on February 26, 12:00 - 15:00 at Cirqueon Vlastislavova 11, Nusle. Let's connect in the New Year.

Earlier Event: February 22
Podpůrná skupina pro trans* lidi
Later Event: March 15
Podpůrná skupina pro trans* lidi