Back to All Events

Víkendová podpůrná skupina pro trans* lidi + deskohraní

  • Patra 17 Krymská Vršovice, Hlavní město Praha, 101 00 Czech Republic (map)

Víkendové setkání je (nejen) pro mimopražské dobrou příležitostí přijít, a proto také na skupinu bude navazovat deskohraní od 16:30. Nějaké hry budou na místě, ale klidně můžete přijít i se svou deskovkou.

Chceme Vás požádat, abyste dbali na včasný příchod na skupinu - vchody budou 15 min po začátku uzamčeny. Jestli už teď víte, že nebudete moci dorazit načas, dejte nám dopředu vědět, ať Vám pak můžeme odemknout

Společně tvoříme prostor ke sdílení pocitů, zkušeností, radostí i obav v prostředí, kde nám bude dobře. Jde o místo, kde můžeme být sami sebou. Vytváříme místo, kde být trans* neznamená být sám/sama. Vzájemně se podporujeme, bez ohledu na genderovou identitu a sebeurčení, klademe otázky a hledáme odpovědi spolu s lidmi, kteří procházejí podobnou zkušeností. 

Je jen na nás, jaká skupina bude, je totiž jenom naše - bez účasti doktorů, odborníků a psychologů. Každý sem něco přináší a každý zde něco nalézá - bez ohledu na to v jaké fázi své cesty se nachází. Všichni chceme žít svůj život autenticky a můžeme se od sebe navzájem učit.

Skupina je otevřena všem trans* lidem a jejich blízkým, je zdarma a probíhá v prostoru komunitního centra nacházejícího se nad kavárnou Patra, které bude zarezevováno jen pro nás.

Těšíme se na vás!

Earlier Event: October 17
Queer Teens Workshop