Back to All Events

Genderfree kadeřnictví v Barbarette!

Znáte to, když jste trans, i obyčejná návštěva kadeřnictví může být stresující záležitost. Nejedni*y z nás zažili*y v kadeřnictví oslovování ve špatném rodě, podezíravé pohledy, nerespektování identity nebo trapné otázky.

Pro všechny, kdo tenhle problém řeší a jsou z Prahy či okolí, máme dobrou zprávu: Na Žižkově vznikl genderově neutrální barber shop Barberette Prague!!!

Založila ho Klara Vanova, která o svém podniku říká:
„Baví mě stavět moji práci na osobnosti svých zákazníků. Každý si může vybrat, kým chce být a jak se chce vypadat. Barberette je místo, kde můžete být sami sebou."

S Klárou jsme se setkali*y v jejím útulném barber shopu a ověřili*y si, že to nejsou jen prázdná slova. Kromě odmítání genderových stereotypů je pro nás Klára výjimečná i tím, že má mnoho zkušeností s trans lidmi, které stříhala v minulých letech v Londýně.

V sobotu 24. března si pro nás Klára vyhradila skoro celé odpoledne a bude stříhat za krásných 200 Kč / hlava. Navíc vám zajistí naprosté soukromí, kdy budete v salonu pouze vy a ona, nikdo další. I proto je POČET MÍST OMEZEN! Objednávky jsou pouze přes info@transparentprague.cz Pokud se vám tento termín nehodí, nezoufejte. Můžete se do Barberette Prague objednat i individuálně dle svých potřeb (za běžné ceny) nebo se těšit na další akce, které pro vás ve spolupráci s Klárou chystáme.

Více informací o Barberette - http://www.barberette.co.uk/prague