Back to All Events

New Year - New Queer! (Queer teens setkání / meeting)

  • Cirqueon 11 Vlastislavova Nusle, Hlavní město Praha, 140 00 Czech Republic (map)

Nový rok, nové setkání trans mládeže! Pozměnily*i jsme koncept. Připravíme pro vás otevřený oddechový prostor s nabídkou aktivit, které budete moct vyzkoušet, pokud se vám bude chtít, a příležitost popovídat si mezi čtyřma očima s někým, kdo vám pomůže, poradí nebo bude prostě chvíli naslouchat. Takže přijďte, buďte v neděli odpoledne s námi, najděte nové kamarády a kamarádky a společně si dopřejme novoroční relax!

První setkání je v neděli 20. ledna. Přineseme něco na zub pro všechny, ale samozřejmě můžete něco přihodit! Umění, deskovky, povídání, (už jsme zmínily*i něco na zub?). Vezměte i své blízké - vítáni*y jsou všichni a všechny. Více informací na e-mailu qtypraha@gmail.com.

———————————————————————————————————————————————-


New Year - New Queer Trans Youth! We have re-vamped our concept! We will be providing an open, relaxed space with a variety of activities to try if you feel like it, and a chance to consult one-to-one with someone if you need help or advice, or just someone to listen. So, come and hang out, make friends, and relax together! Come along and give it a try! The first meeting of 2019 is on 20th January, 12pm at Cirqueon. We will provide snacks to enjoy together, but of course you are welcome to contribute! Art, board games, chatting, (and did we mention snacks?!). Come along with your friends - all are welcome. For more information please contact qtypraha@gmail.com