Poručíme větru, dešti aneb DIY bude a průvod přece taky

DIY

Nepříznivé počasí nás od uspořádání DIY neodradí. Podle avizovaného plánu se sejdeme u stánku Logusu a Trans*parentu přesně v 15:00. Pokud by se mělo přece jenom opět schylovat k dešti, přesuneme se společně do nedaleké kavárny Mlejn. Nezapomeňte proto přijít včas, abyste se mohli k naší skupince připojit, pokud se budeme přesouvat, a nehledali jste kavárnu zbytečně.

Loiza Lamers

A přijde i Loiza Lamers

Současně se k nám na akci exkluzivně připojí nizozemská transgender modelka Loiza Lamers, která je letos hlavním hostem festivalu Prague Pride. Loiza se proslavila jako první transgender vítězka populární nizozemské soutěže krásy Holland's Next Top Model. Během natáčení pořadu bylaokolnostmi donucena projít před diváky coming outem.

Přineste své transparenty do průvodu

Nezapomeňte - transparenty, vlajky a další předměty, které na DIY dnes vyrobíte můžete spolu s námi vzít zítra do průvodu. Nebudete jenom v bezejmenném davu - půjdeme společně pod jednou vlajkou. Neřešíme, jestli máš před tranzicí nebo po ní, jestli máš po coming outu nebo ne. Důležité je prožít v průvodu pocit sounáležitosti, hrdosti a bezpečí.

 

Redakce Transparent z.s