New Year - New Queer! (aneb nový koncept Queer teens setkání)

Nový rok, nové setkání trans mládeže! Pozměnily*i jsme koncept queer teens setkání. Připravíme pro vás otevřený oddechový prostor s nabídkou aktivit, které budete moct vyzkoušet, pokud se vám bude chtít, a příležitost popovídat si mezi čtyřma očima s někým, kdo vám pomůže, poradí nebo bude prostě chvíli naslouchat.

Na první setkání se můžete těšit v neděli v poledne a pak každý měsíc (konkrétní data naleznete v kalendáři). Takže přijďte, buďte v neděli odpoledne s námi, najděte nové kamarády a kamarádky a společně si dopřejme novoroční relax!

Umění, deskovky, povídání. Vezměte i své blízké - vítáni*y jsou všichni a všechny. Více informací na e-mailu qtypraha@gmail.com.


New Year - New Queer Trans Youth! We have re-vamped our concept! We will be providing an open, relaxed space with a variety of activities to try if you feel like it, and a chance to consult one-to-one with someone if you need help or advice, or just someone to listen. So, come and hang out, make friends, and relax together! Come along and give it a try!

The first meeting of 2019 is on 20th January, 12pm at Cirqueon. Art, board games, chatting. Come along with your friends - all are welcome.

For more information please contact qtypraha@gmail.com

queer+teen.jpg
Redakce Transparent z.s